




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Ultra Style сітка чорна TM AMF

Крісло AMF Ultra Style поєднує сучасний дизайн, ергономічні характеристики та функціональність. Крісло призначене для тих, хто цінує комфорт та піклується про здоров'я своєї спини. Спинка і сидіння обтягнуті сіткою, що дихає. Матеріал забезпечує хорошу циркуляцію повітря і допомагає уникнути дискомфорту в літню спеку. Основа крісла – п'ятипроменева хрестовина на 5 обгумованих колесах, яка робить крісло маневреним та безшумним під час переміщення. Крісло оснащене зручним механізмом гойдання Tilt, який дозволяє розгойдуватися з наступною фіксацією в одному положенні. Крісло AMF Ultra Style створено для того, щоб ви могли насолоджуватися комфортом та надійністю довгі роки.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка, Тканина |
| Підлокітники | Метал, Пластик |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1130 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1200 |
| Ширина виробу | 610 |
| Глибина виробу | 620 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Тип | Для персоналу, Комп'ютерні крісла |
| Серія товару | Ultra |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Без підголівника, Функція гойдання |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Вага крісла | 10.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 68 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 2 900 ₴
- В наявності
- Код: 554057
Крісло Ultra Style сітка чорна TM AMF
2 900 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


