Безкоштовна доставка
-12%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче м'яке ліжко Melisa 90х190 см з матрацом та шухлядою ТМ Viorina Deko

Виготовляється з ЛДСП класу Е1 товщиною 16 мм.
Тканина оббивки – високоякісний велюр Arteks – колекції Allure Premium в
кольорі Cool grey та Rose. Також велюр Arteks – колекції Lounge в кольорі Coral

Наповнення сидіння (спального місця ) – пінополіуретан 100 мм на ЛДСП основі
Спальне місце – 1900 х 900 мм

Присутній ящик для білизни або іграшок на виїзних роликах
*Можлива додаткова опція – у вигляді захисного бортика (в колір ліжка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 90х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Рожевий, Червоний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 197 см |
| Глибина дитячого ліжка | 97 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 92 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 47 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
- Ціна: 14 190 ₴
- Під замовлення
- Код: Melisa 90х190
Відправка з 12 червня 2026Дитяче м'яке ліжко Melisa 90х190 см з матрацом та шухлядою ТМ Viorina Deko
16 190 ₴
14 190 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






