




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець комп'ютерний Веб (Чорний / Білий) ТМ Мікс Меблі

Розмір: Висота стільця: 88 см; Сидіння: Ш*Г - 48*48 см;
Висота спинки від сидіння: 65 см;
Висота підлокітників: 21 см;
Висота підйому механізму: 10 см;

Колір: Каркас: Хром; Сидіння: Колір: Чорний/Білий; Основа сидіння: фанера (гнутоклеєна), спинка - сітка;
Матеріал: Каркас: Метал, Ніжки: пластик;
Підйомний механізм: газліфт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Білий |
- Ціна: 2 230 ₴
- В наявності
- Код: А0055662
Стілець комп'ютерний Веб (Чорний / Білий) ТМ Мікс Меблі
2 230 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






