




Крісло Ultra Style-С сітка чорна TM AMF

Офісне крісло AMF Ultra Style-C – це чудове поєднання сучасного дизайну, передових ергономічних характеристик та бездоганної функціональності, яке створене для тих, хто цінує комфорт і дбає про своє здоров'я. Це крісло розроблено з урахуванням потреб активних фахівців, які проводять тривалі години за комп'ютером.
Однією з ключових особливостей цього крісла є його спинка та сидіння, обтягнуті спеціальною дихаючою сіткою. Цей матеріал забезпечує відмінну циркуляцію повітря, що особливо важливо в спекотні літні дні, адже він допомагає уникнути відчуття дискомфорту та надмірного потовиділення. Таким чином, ви зможете зосередитися на своїй роботі, не відволікаючись на неприємні відчуття.
Крісло AMF Ultra Style-C має надійну п'ятипроменеву хрестовину, оснащену п'ятьма обгумованими колесами, які забезпечують легкість і безшумність переміщення по офісу. Це дозволяє вам без зусиль пересуватися між різними робочими зонами, не завдаючи незручностей колегам.

Характеристики
| Механізм крісла | Tilt |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка, Тканина |
| Підлокітники | Метал, Пластик |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1006 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1160 |
| Ширина виробу | 620 |
| Глибина виробу | 620 |
| Ширина сидіння | 490 |
| Глибина сидіння | 480 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 440 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 540 |
| Висота спинки | 770 |
| Висота підлокітників | 200 |
| Діаметр | 660 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Тип | Для персоналу, Комп'ютерні крісла |
| Серія товару | Ultra |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Без підголівника, Функція гойдання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Вага крісла | 9.3 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 3 500 ₴


