-15%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець напівбарний Сімпл тканина світло-сіра ноги чорні TM Prestol
Стілець напівбарний Сімпл поєднує лаконічний дизайн та зручність для щоденного використання. Світло-сіра тканинна оббивка створює відчуття комфорту, а чорні металеві ніжки з матовим покриттям додають моделі стійкості та сучасного вигляду.
Переваги:
- Універсальний дизайн зі світлою оббивкою та чорними металевими ніжками легко поєднується з сучасними, мінімалістичними та скандинавськими інтер’єрами.
- Напівбарні стільці з висотою сидіння 66 см користуються стабільним попитом завдяки популярності кухонних островів та півбарних зон.
- Текстильна оббивка стійка до стирання та проста у догляді, а міцна металева основа витримує щоденне активне використання.
Матеріали:
- Оббивка: тканина світло-сірого кольору OTE Hermes 452
- Ніжки: метал чорний мат
Висота сидіння 66 см робить цей варіант ідеальним для кухонних островів та напівбарних зон, гармонійно вписуючись у сучасні й мінімалістичні інтер’єри.

Розмір: 470x550x960
Каркас: метал чорний
Сидіння: тканина світло-сіра
Спинка: тканина світло-сіра

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRESTOL |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Емаль |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Висока спинка, М'яке сидіння, Підніжка, Наявність спинки |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | барний стілець |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Напівбарний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 550 мм |
| Висота табуретки | 960 мм |
| Висота сидіння стільця | 660 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | гнута фанера |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: 3 391,50 ₴
- В наявності
- Код: Сімпл напівбар
Стілець напівбарний Сімпл тканина світло-сіра ноги чорні TM Prestol
3 990 ₴
3 391,50 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

