




Крісло комп’ютерне Loren чорне / чорний каркас TM Intarsio

Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: чорний,
Каркас: чорний
Спинка: PA+GF30%, регульована висота поперекової опори (вгору та вниз 30 мм, спереду та ззаду 20 мм), регульований натяг спинки. Кут нахилу: 112°-138°.
Сидіння: сидіння з тканинною оббивкою, регулювання висоти сидіння
Сітка для спинки стільця: GT, поліестер. Виготовлений з високоеластичної сітки, повітропроникний та зручний, придатний для тривалого використання. Відповідає стандарту вогнезахисту CA TB 117-2013,
Тканина для сидіння стільця: LY, поліестер. Пройшла випробування REACH EN1335, витримує до 100 000 стирань та відповідає стандартам дитячих автокрісел.
Наповнення сидіння: формована піна з ефектом пам'яті високої щільності 55 кг/м3. Високотемпературне лиття під тиском, високоеластичний матеріал, без порожнистості всередині губки, міцний і не деформується, без клею, без формальдегіду, здоровий і екологічно чистий
Механізм: синхронізований механізм центрального нахилу (фіксація у вертикальному положенні). Товщина панелі становить понад 3,1 мм, щоб уникнути деформації панелі, спричиненої тривалим використанням крісла. Інші дешеві офісні крісла мають задні панелі товщиною 2,0-2,6 мм та панелі товщиною 1,8-2,0 мм.
Газліфт: газліфт Samhongsa класу 4, хід підйому 100 мм. Чистота азоту в газліфті класу 4 досягає 99,7%; товщина зовнішньої стінки труби посилена та може стабільно витримувати вагу 200 кг. Азотований внутрішній шар на 100% твердіший, що забезпечує стабільність та хиткість стільця навіть після тривалого використання.
Хрестовина: 340 мм нейлонова основа. Гідростатична вантажопідйомність 1133 кг.
Коліщатко: 60 мм нейлонове колесо, безшумне обертання на 360°. Пройшло 98 000 випробувань на безбар'єрність та 2000 випробувань на дотримання бар'єрних вимог, і його досі можна використовувати у звичайному режимі, відповідно до стандартів гравітаційних випробувань BIFAM.
Вантажопідйомність крісла: 150 кг.
Гарантія від виробника: 5 років
Розмір коробки: 75*42*64 см

| Вага | 14 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110-132 |
| Ширина | 67 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Глибина сидіння | 44 |
| Висота сидіння | 42-52 |
| Ширина сидіння | 49 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 62 |
| Матеріал каркасу | нейлон |
| Виробник | Інтарсіо |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 132 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | Нейлон |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
- Ціна: 7 130 ₴
- В наявності
- Код: LORENBKF
Крісло комп’ютерне Loren чорне / чорний каркас TM Intarsio
7 130 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



