




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп’ютерне Russell чорне / чорний каркас TM Intarsio

Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: сірий,
Каркас: чорний
Розмір коробки: 75*38*65 см

| Вага | 21 |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Висота | 110-130,5 |
| Ширина | 68 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Глибина сидіння | 43-48 |
| Висота сидіння | 45-55 |
| Ширина сидіння | 52 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 64 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 68 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 21 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | Нейлон |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 130.5 мм |
- Ціна: 8 130 ₴
- В наявності
- Код: RUSSELLGRF
Крісло комп’ютерне Russell чорне / чорний каркас TM Intarsio
8 130 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




