




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець комп'ютерний Тонус (Бежевий/ Чорний) ТМ Мікс Меблі

Розмір: Висота стільця: 120 см; Сидіння: Ш*Г - 49*47 см;
Висота підлокітників: 18 см;
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір:; Сидіння: Колір: чорний; Основа сидіння: фанера (гнутоклеєна), спинка - сітка;
Матеріал: Каркас: Пластик;
Підйомний механізм: газліфт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Висота спинки | 69 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
- Ціна: 2 540 ₴
- В наявності
- Код: А0058912
Стілець комп'ютерний Тонус Чорний ТМ Мікс Меблі
2 540 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






