




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп'ютерне Уно сірий-сірий ТМ Мікс Меблі

Розмір: Сидіння ширина: 50 см;
Глибина сидіння: 49 см;
Висота спинки від сидіння: 52 см;
Висота підйому механізму (газліфт): 10 см;
Колір: Каркас: Пластик; Сидіння: сірий; Спинка: сірий;
Матеріал: сітка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Сірий |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 3 660 ₴
- В наявності
- Код: А0060535
Крісло комп'ютерне Уно сірий-сірий ТМ Мікс Меблі
3 660 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

