




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж Торро / Torro 2 двері Дуб кремона/чорний TM Perfect Home

Характеристики
- Виробник: Perfect Home Польща
- Довжина: 113 см
- Глибина: 38 см
- Висота: 190 см
- Вид Стелажі
- Додаткові характеристики Декоративний елемент МДФ планка чорного кольору
- Кількість відкритих полиць 6
- Кількість дверей 2
- Колір Дуб кремона/чорний
- Країна-виробник товару Польща
- Матеріал Корпусу/Фасаду ЛДСП 16 мм + МДФ / ЛДСП 16 мм
- Петлі Фірмові подвійні, паралельні
- Ручки Система Push-to-Open
- Стиль Сучасний, Скандинавський
- Тип Для речей


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfect |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб альпійський, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1130 мм |
| Глибина вітрини | 380 мм |
| Висота вітрини | 1900 мм |
- Ціна: 14 520 ₴
- В наявності
- Код: 12377488
Стелаж Торро / Torro 2 двері Дуб кремона/чорний TM Perfect Home
14 520 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



