




Крісло Shelby сітка чорна TM AMF

Комп'ютерне крісло AMF Shelby поєднує в собі сучасний дизайн, ергономічні характеристики та зносостійкі матеріали. Крісло призначене для тих, хто цінує комфорт та піклується про здоров'я своєї спини. Модель виконана у чорному кольорі, тому легко доповнить інтер'єр офісу чи домашнього кабінету. Виріб обтягнутий сіткою та зносостійкою тканиною. Сітчаста оббивка забезпечує хорошу циркуляцію повітря, що допомагає запобігти дискомфорту в спеку. Конструкцією основи крісла є променева опора на 5 колесах, що забезпечує відмінну маневреність та легкість пересування у приміщенні. Комп'ютерне крісло AMF Shelby створене для того, щоб ви могли насолоджуватися його комфортом та надійністю довгі роки, не турбуючись про втрату зовнішнього вигляду чи цілісності матеріалу.

Характеристики
| Механізм крісла | AnyFix |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Хромована |
| Висота виробу в нижньому положенні | 920 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1010 |
| Ширина виробу | 560 |
| Глибина виробу | 520 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Основа крісла | З роликами |
| Тип | Для будинку, Для дітей, Для офису, Для персоналу, Комп'ютерні крісла |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, Поперекова підтримка |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 56 см |
| Глибина крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 101 см |
| Вага крісла | 16.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Synchro |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 5 790 ₴
- В наявності
- Код: 555769
Крісло Shelby сітка чорна TM AMF
5 790 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







