-11%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який пуф "Maxi" 65*35*45 см TM Viorina-Deko

Великий овальний пуф на витончених дерев'яних ніжках. Він може служити не тільки сидінням для кількох людей, але й повноцінною альтернативою кавовому столику (варто лише покласти стильну тацю на нього для стійкості). Модель додає інтер'єру легкості та "скандинавського" шарму.
Матеріал корпусу: ДСП, ДВП, дерево, ППУ, синтепон.
Габарити: 560х350х450 мм
Навантаження на сидіння: до 120 кг

Оббивка: Тканина Arteks , колекція Lounge та колекція Clivia
Lounge: light grey, beige, cappuccino, chocolate

Clivia: ivory


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Букле |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 450 мм |
- Ціна: 2 050 ₴
- Під замовлення
- Код: пуф "Maxi"
Відправка з 04 червня 2026М'який пуф "Maxi" 65*35*45 см TM Viorina-Deko
2 300 ₴
2 050 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






