-9%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який пуф "Oreo" 50*50*38 см TM Viorina-Deko

Круглий пуф середнього розміру, головною "родзинкою" якого є масивні дерев'яні ніжки прямокутної форми. Це поєднання м'якої круглої форми верху та строгих геометричних ліній основи створює унікальний дизайнерський акцент.
Матеріал корпусу: ДСП, ДВП, дерево, ППУ, синтепон.
Габарити: 500х500х380 мм
Навантаження на сидіння: до 120 кг

Оббивка: Тканина Arteks , колекція Lounge та колекція Clivia
Lounge: light grey, beige, cappuccino, chocolate

Clivia: ivory


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Букле |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 380 мм |
- Ціна: 1 940 ₴
- Під замовлення
- Код: пуф "Oreo"
Відправка з 04 червня 2026М'який пуф "Oreo" 50*50*38 см TM Viorina-Deko
2 140 ₴
1 940 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






