




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець напівбарний Nomi тканина бежевий/ноги метал горіх TM Intarsio

Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: метал в кольорі горіх
Колір сидіння: бежевий
Колір каркасу: горіх
Розмір коробки: 98*55*37 см

| Колір каркасу | горіх |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Колір | бежевий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Виробник | Інтарсіо |
| Висота | 96 |
| Глибина сидіння | 45 |
| Висота сидіння | 65 |
| Ширина сидіння | 46 |
| Глибина | 54 |
| Ширина | 50 |
| Вага | 8 |
| Тип | напівбарник |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Горіх |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Висока спинка, М'яке сидіння, Підніжка, Наявність спинки |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | барний стілець |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підніжка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина табуретки | 540 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 960 мм |
| Вага | 8 кг |
| Висота сидіння стільця | 650 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | фанера |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
- Ціна: 4 530 ₴
- В наявності
- Код: NOMIH1WBE
Стілець напівбарний Nomi тканина бежевий/ноги метал горіх TM Intarsio
4 530 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






