




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп'ютерне Матіас чорний ТМ Мікс-Меблі

Розмір:
Висота в верхньому положенні: 124 см
Висота в нижньому положенні: 114 см
Глибина сидіння: 46 см
Ширина сидіння: 50 см
Спинка: Висота - 63 см;
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Сидіння: темно-коричневий, Оббивка: шкірзам
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - метал, хром
Підйомний механізм - газліфт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Темно-коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 124 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | эко кожа, пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Висота спинки | 63 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип механізму | AnyFix |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 4 400 ₴
- В наявності
- Код: А0060910
Крісло комп'ютерне Матіас темно-коричневий ТМ Мікс-Меблі
4 400 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






