




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець комп'ютерний Техно сірий/білий ТМ Мікс Меблі

Розмір:
Висота в верхньому положенні: 125 см
Висота в нижньому положенні: 115 см
Ширина: 52 см
Глибина: 55 см
Висота спинки: 73 см
Глибина сидіння: 49 см
Ширина сидіння: 48 см
Висота від сидіння до підлокітників: 20 см
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Сидіння: сірий; Оббивка: сітка
Матеріал: Каркас: пластик; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - пластик
Підйомний механізм - газліфт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 52 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 73 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Білий |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
- Ціна: 3 480 ₴
- В наявності
- Код: А0059727
Стілець комп'ютерний Техно сірий/білий ТМ Мікс Меблі
3 480 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



