




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп'ютерне Едісон чорний ТМ Мікс-Меблі

Розмір: Висота стільця в нижньому положенні: 110 см;
Висота стільця в нижньому положенні: 120 см;
Ширина: 64 см
Глибина: 57 см
Сидіння: Ш - 54 см;
Спинка: В - 60 см;
Глибина сидіння: 52 см
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Хром; Сидіння: Чорний, Оббивка: шкірзам
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - метал, хром
Підйомний механізм - газліфт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 57 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | эко кожа, пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Висота спинки | 60 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип механізму | AnyFix |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 5 899 ₴
- В наявності
- Код: А0059729
Крісло комп'ютерне Токіо чорне ТМ Мікс-Меблі
5 899 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




