




Диван-ліжко Prime / Прайм 235 см розкладний з тумбами та шулядою ТМ Matroluxe

Прямий диван Prime від Matroluxe виконаний у незвичайному дизайні. Поворотний механізм трансформації дозволяє перетворити його в просторе спальне місце.
В розкладеному виді виріб нагадує ліжко з м'якими узлолів'ям. А вбудовані в нього прикроватні тумбочки істотно підвищують функціональні можливості дивану.
Переваги моделі:
- Простий в експлуатації механізм розкладки.
- Спальне місце з ортопедичними властивостями.
- Підходить для щоденного сну.
- Місткий короб для білизни.
- Різноманіття варіантів оббивки.

- Габаритні розміри: 2350 x1090x960 мм
- Розміри спального місця: 2000x1600 мм
- Висота царги: 450 +/- 10 мм
- Механізм розкладки: поворотний
- Каркас: натуральне дерево, фанера, ДСП
- Подушки у комплекті: - 800x500 мм - 2 шт, - 450x450 - 2 шт.

Використовувані матеріали в дивані Prime/Прайм
Для виготовлення виробу на фабриці використовуються:
- Наповнення. Під оббивкою розташований екологічно чистий і гіпоалергенний пінополіуретан. Матеріал володіє пружністю, еластичністю і повітропроникністю. У ньому не накопичуються пил і волога. ППУ добре тримає форму і створює комфортні умови для сну.
- Каркас. Виготовлений з міцних матеріалів - дерева, ДСП і фанери. Завдяки цьому забезпечується особлива надійність, довговічність і зносостійкість виробу. Хромовані ніжки витримують велику вагу і не піддаються впливу навколишнього середовища

*Увага! Відтінок представлених Тканини можуть відрізнятися від реального кольору виробу, через коліропередачі фотографії на вашому пристрої.
Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matro (Sofyno) |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Поворотний механізм |
| Обивний матеріал | Вельвет, Рогожка, Шеніл, Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 см |
| Глибина | 109 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 96 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Опори | хромована сталь |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Декоративна полка | у кутової секції |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Сторона кута дивана | взаємозамінний, правий, лівий |
| Знімні подушки | спинки |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
- Ціна: 40 940,90 ₴
- Під замовлення
- Код: Прайм 235 см
Відправка з 07 червня 2026Диван-ліжко Prime / Прайм 235 см розкладний з тумбами та шулядою ТМ Matroluxe
44 990 ₴
40 940,90 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







