




Крісло "Бафі" TM Richman

Крісло «Бафі», створене майстрами фабрики Richman, має бездоганний дизайн та ергономіку сидіння. Модель однаково стильна та зручна, тому чудово підійде для оформлення дому, кафе, ресторану чи іншого приміщення.
Крісло оснащене міцними ніжками з масиву дерева, яке може бути виконане в різних кольорах: білий, горіх, венге, бук. Матеріал оббивки ви можете вибрати з каталогу фабрики (понад 500 видів у 10 000 відтінках!) або навіть запропонувати власну тканину. За додаткову плату прикрасимо м’яку оббивку вишивкою з логотипом, написом чи зображенням, створивши для вас унікальний елемент декору.
Характеристики крісла «Бафі»:
- Матеріал оббивки: під замовлення.
- Колір оббивки: під замовлення.
- Ніжки з масиву ясеня.
- Колір ніжок: горіх, бук, венге, білий.


Габаритні розміри крісла Richman Бафі:
| Висота виробу: | 800 мм |
| Ширина виробу: | 650 мм |
| Глубина виробу: | 650 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 450 мм |
| Висота спинки: | 340 мм |
| Глибина сидіння: | 480 мм |
| Вага виробу: | 18 кг |
| Габарити пакування: | 830 x 680 x 680 мм |
| Об'єм пакування: | 0,38 м3 |
| Кількість виробів у пакувані: | 1 |

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, ДСП |
| Обивний матеріал | Вельвет, Рогожка, Шеніл, Велюр |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 800 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
- Ціна: 8 800 ₴
- Під замовлення
- Код: Бафі
Відправка з 21 червня 2026Крісло "Бафі" TM Richman
8 800 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







