Новинка








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для переговорів Q 270 TM Loft design

| Производитель: | Лофт Дизайн |
| Страна-производитель товара: | Украина |
| Материал столешницы: | ДСП |
| Материал ножек: | Металл |
| Форма: | Прямоугольная |
| Ширина, см: | 270 |
| Высота, см: | 76.2 |
| Глубина, см: | 100 |
| Особенности: | Регулируемые ножки |
| Вес, кг: | 74,5 |

Колірна гама:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для переговорів |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2700 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 70 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
- Ціна: 17 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: Q-270
Стіл для переговорів Q 270 TM Loft design
17 530 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

